سفارشات پستی

           روش جابجایی یک کالا به مکانی و به شیوه غیر حضوری ، همان حمل ونقل پستی ست ، صنعت حمل ونقل پستی اثر مستقیم روی هزینه های تولید  و هزینه های زندگی شهری دارد ، جابجایی  تجهیزات و لوازم ذی قیمت به روش بسته پستی شرایط خاص مربوط به خود را دارد . ، بعنوان مثال انتقال یک قطعه الکتریکی یا مکانیکی به مکان دیگر ، در مرحله اول به ایمنی بستگی دارد و در مرحله بعد  به زمان رسیدن به مقصد .   اینکه مشتری مطمئن شود ، بسته پستی ش  سالم و بموقع به مقصد میرسد ، برای ما مایه امتنان است .

    ضمنا این شرکت ، ضمانت تحویل کلیه لوازم با ارزش و ذیقیمت شمارا توسط پرسنل کاری را فراهم می آوریم  تا با خیالی  راحت  و آرامش خاطر  جابجایی داشته باشید .

  بسته های پستی تان را به ما بسپارید تا سالم و به موقع بدست عزیزتان برسد . 

ماشین باربری

      

بسته بندی لوازم

            این شرکت با خدمات بسته بندي  براي اثاثيه منزل و مسافرتهای خارج از کشور و برای عبور آسان از مبادی خروجی کشور و فرودگاه ها ميتواند در خدمت مشتریان گرامی باشد ، و لذا مشتریان ما ديگر نيازی به تهيه تجهيزات لوازم مورد نياز بسته بندي ندارند  زيرا ما تمامي تجهيزات مورد نياز را به همراه پرسنل بسته بندي براي مشتريان گرامي مهيا  مي کنيم  .            . . .  بیشتر بدانید . . .       

بسته بندی اثاثیه

کاگرباربری

       

               کارگران باربری اين شرکت ، بدون درخواست خودرو هم در اسرع وقت در محل حاضر ميشوند ، اين افراد که کارگر حمل ونقل نيز گفته می شوند کارگرانی هستند که  جهت جابجایی لوازم منزل و اسباب کشی و در امور بسته بندی و حمل بار آموزش ديده اند . به همين جهت کارگران حمل ونقل و باربری افرادی خوش برخورد و مردم دار هستند و دارای شرايط مناسب چنين محيط هايی هستند .    . . .  بیشتر بدانید . . .       

کارگر باربری       

چيدمان منزل

         چیدمان و دکوراسیون امروزه یک حرفه شده ، بعبارتی چیدن وسایل خانه بجای مشغولیت فکری زیاد و چند روزه ، حرفه متخصصان مربوط به خود دارد ، که این چیدمان از مبلها شروع میشود و تا آشپزخانه  مسیر خود را طی میکند  .

چیدمان منزلتان را به ما و به نیروهای متخصص ما بسپارید ، چیدمان منزل کار هرکسی نیست  .

 در گذشته این حرفه وجود نداشت ، اما از بیست سال گذشته ، چیدمان هم در رشته صنعت و هم در رشته هنر و طراحی فضای داخلی خانه ، چند کتاب فنی را به خود مشغول کرده است .       . . .  بیشتر بدانید . . .       

      layout to home

در باره شرکت آرام بار تهران

                     شرکت آرام بار تهران با كادري مجرب در مناطق غرب و شمال تهران فعاليت دارد .  در هر ساعت شبانه روز اگر قصد بسته بندی لوازم سفر و يا جابجايی وسايل و اثاثيه و همچنين چيدمان منزل  را داشتيد می توانيد با شماره  تماس های باربری آرام بار تهران تماس گرفته تا نيروهای ماهر و مورد نيار در محل حاضر باشند .

         آرام بار تهران يکی از منصف ترين شرکتهای اتوبار در پايتخت ، همراه با بسته بندی اثاثيه منزل و لوازم اداری و تجاری و بسته بندی جهيزيه و وسايل سنگين از قبيل پيانو به تمام نقاط  تهران و شهرستان ها می باشد  ،   حمل و نقل آرام بار تهران را يک بار انتخاب کنيد تا معلوم شود  که ما شعار نمی دهيم.  با يک تماس مشتری ثابت ما باشيد. 

      اين شرکت  تا انتهای اثاث کشی و رسيدن به آرامش خاطر در کنار شما مشتريان عزيز خواهد ماند تا خاطره ای خوش از تجربه تلخ جابجايی را برای شما به يادگار بگذاريم

about arambar company     

  ارتباط مستقيم :
 شمال تهران : 
22874635

 غرب تهران :  44824054
  مرکز تهران :  88450641
 
 صفحه اصلی
  • سازمان حمل ونقل شرکتها
 • سازمان امدادونجات
 • مرکزفوریتهای پزشکی
 • فصل نامه حمل ونقل
 • شهرداری تهران
 آتش نشانی تهران     

 شهر تهران  

پیوندهای مرتبط  

  شرکت حمل ونقل بین المللی حمل کالا  •