بسته بندی حرفه ای اثاثيه منزل ؛  

               بسته بندی فرودگاه

 

 

 
یک ؛  بسته بندی اثاثیه منزل     دوم ؛ بسته بندی محصولات  تولیدی واحدهای صنعتی و کارگاههای خانگی .
یکی از خدمات شرکت آرام  بار تهران ، خدمات بسته بندی اثاثیه منزل به کمک خانم ها و آقایان دارای مهارت در  خانه هاست.  
بسته بندی وسایل برای اسباب کشی نیازمند دقت، تلاش، استفاده از بهترین لوازم  مورد نیاز بسته بندی اسباب کشی، امکانات و پرسنل مجرب و حرفه ای است.  

  # همچنین بسته بندی به منظور موافقت با فرودگاه و یا گمرک مرزی یکی از شاخص های مهم بسته بندی حرفه ایست .

  از این رو ما در  شرکت آرام بار تهران تلاش میکنیم  تا در این زمینه به بهترین نحو ممکن عمل کنیم  و با استفاده از تمام امکانات خود بهترین خدمات بسته بندی وسایل خانه ها، اداره ها و شرکت ها را ارائه دهيم .
از این رو بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه اهمیت زیادی دارد . مشتریان همواره انتظار دارند که شرکت های خدمات بسته بندی بصورت مهارتی  به بهترین نحو ممکن لوازم و وسایل آنها را بسته بندی کرده و در طول مسیر جابجایی از مبداء به مقصد هیچ کدام از اشیاء و وسایل آنها دچار آسیب دیدگی نشوند و یا گم نشوند.
مرحله بسته بندی بار یکی از مهم ترین مراحل اسباب کشی و باربری به شمار می رود.

 #  در این زمینه چند نکته حائز اهمیت است که باید به آنها توجه کرد: 

• بسته بندی لوازم خانگی باید با استفاده از بهترین جعبه و یا کارتن های بسته بندی اسباب کشی صورت بگیرد.
• در زمان بسته بندی اثاثیه منزل باید تا حد امکان احتیاط کرد و افراد حرفه ای به این کار مشغول شوند به خصوص نحوه بسته بندی مبلمان و یا بسته بندی برخی از اشیاء و یا وسایل حساس شکستنی مانند تلویزیون، لوستر، ظروف چینی و بلوريات  ذیقیمت .    
• بسته بندی باید طوری صورت بگیرد که انتقال و جابجایی بار به بهترین و ساده ترین نحو ممکن انجام شود.
• استفاده از فوم، پلاستیک، نایلون و یا کاغذهای باطله جهت پر کردن فضای خالی درون کارتن و جعبه ها
• چیدمان درست و اصولی وسایل در کارتن ها هنگام بسته بندی .

• بسته بندی وسایل شکستنی هم همانطور که اشاره شد، باید در نهایت دقت صورت گیرد و هنگام جابجایی بار نیز باید در جای مناسب و ایمن گذاشته  شوند که تا حد امکان کمترین فشار و یا ضربه به آنها وارد شود  .
از این رو  این حرفه امروزه در جهان به یک رشته صنعتی و حتی رشته تحصیلی تبدیل شده است. و این شرکت طبق آرمانهای کاری خود برای آینده ، بسته در محيط صنعتی و کارگاههای تولیدی را در سرلوحه خدمات خود قرار داده است .

# بسته بندی محصولات تولیدی مراکز صنعتی ، تجارتخانه ها و کارگاههای خانگی ؛     

  •  بسته بندی محصولات یک کار حرفه ای و همینظور یک کارشیک است ، زیرا امروزه یکی از باورهای بدست آوردن بازار فروش محصولات ، روش شيک بسته بندی بوده و خریداران از روی نوع بسته بندی ، ایمنی و همچنین اعتماد تولید کننده را محک میزنند

  • محصولی آماده عرضه به بازار داریم و باید به فکر  بسته بندی آن باشید . آیا همه موارد لازم برای طراحی آن را مدنظر قرار داده اید؟ این موضوع در عمل خیلی پیچیده تر از چیزی است که تصور میکنید.  بسته بندی از مواردی است که نه تنها بر سرعت و کیفیت  تأثیر میگذارد، بلکه بر چگونگی و مسیر آینده حرکت آن هم تأثیرگذار است.  بسته بندی یکی از قابل رؤیت ترین و قابل دسترس ترین بخشهای هویت  شما است که در زمان تصمیم گیری برای آن باید نکاتی را مدنظر داشته و طرحی برای آن تهیه کنید.

  • یکی از اولین موارد در  بین نوع بسته بندی موردنیاز برای محصول شما اصول بازار میباشد. در نظر داشته باشید که هر چیزی که انتخاب کنید بر مجموع هزینه تمام شده تأثیرگذار است.   بسته بندی در انواع اشکال و اندازه ها وجود دارد و مواد مختلفی برای آن میتوان استفاده کرد.  همچنین منبع موردنیاز برای بدست آوردن یا تولید کردن آن را هم باید در نظر داشته باشید.  ممکن است در نظر اول به شدت از یک طرح خاص خوشتان بیاید و آن را دوست داشته باشید، اما هزینه های مرتبط با فراهم آوردن آن ممکن است شما را از نهایی کردن تصمیم بازدارد.

  • همچنین باید توجه کنید که آیا محصول با دست بسته بندی میشود؟  آیا برای بسته بندی آن نیاز به گروهی از افراد خدماتی دارید؟ در کجا این محصول باید نمایش داده شود، یا اینکه استفاده از چه موادی از صدمه دیدن آن در حین بسته بندی آن جلوگیری میکند.   تمام این موارد میتواند موجب هدایت تصمیم شما به سمت خاصی شود. همچنین غیر از هزینه تهیه کردن تجهیزات  لازم، باید به دیگر هزینه های بسته بندی هم توجه کرد و آنها را در هزینه های تولید خود لحاظ کنید .

  • در این رویکرد، بسته بندی به طورکلی احساس و پیامی از شرکت را منتقل میکند و نام شرکت شما تبدیل به یکی از خصوصیات بارز محصول میشود.

 

  • در بسته بندی بهترین و راحت ترین شکل کار صورت ميگیرد از آن جمله :
     •  از جمله اینکه جعبه و کارتن های بسته بندی مورد استفاده هر یک از اتاق های منزل باید جدا و مشخص باشند و جهت اینکار می توان با استفاده از برچسب های مناسب محتویات کارتنها را شماره گذاری و نامگذاری کرده تا امنیت وسایل تضمین شود .
    • همچنین نحوه جدا کردن جعبه کارتن های سنگین و سبک از یکدیگر و قرار دادن آنها بصورتی که بعدا هنگام حمل بار بتوان براحتی هر یک از این دو گروه را تفکیک کرده و جابجا کرد.  

 # بسته بندی لوازم شرکت ها و ادارات:  

هنگام بسته بندی وسایل و لوازم شرکت ها و ادارات نیز بطور مشابه باید همان نکات ذکر شده رعایت شوند.  این نکته را هم در نظر داشته باشید که شرکت ها و موسسات لوازم اداری مختلفی از جمله کامپیوترها، دستگاه فکس، تلفن، مودم و تجهیزات شبکه دارند که در زمان بسته بندی و جابجایی آنها دقت لازم صورت گیرد .
بسته بندی لوستر، بسته بندی مبلمان و یا بسته بندی سایر لوازم حساس منزل کاری نیست که از عهده هر فردی بر آید.  برای مثال بسته بندی مبلمان منزل به دلیل حساس بودن آن اجزاء تشکیل دهنده آن و مواد بکار رفته از قبیل پارچه و چوب، باید در بسته بندی آن نهایت دقت را به عمل آورد تا مبلمان دچار آسیب، خراش و یا شکستگی نشود.  اتفاقی که در صورت بی توجهی در بسته بندی ممکن است در زمان جابجایی، بیفتد و خسارت وارد شود.

 در این میان بسته بندی کتابها هم جای ويژه خود دارد ، که اهمیت و دقت موردنیاز آن کمتر از بسته بندی چینی آلات نیست و چه بسا در خانواده های متمدن کتاب و کتابخانه های خانگی جایگاه مقدسی دارد . 

لذا شرکت آرام بار تهران آمادگی دارد اثاثیه شما را به بهترین شیوه بسته بندی کرده و حتی آنرا به اقصی نقاط ايران برای شما عزیزان صحیح و سالم انتقال دهد ،  سوالات خاص و بسته بندی خاص را ميتوانید بصورت تلفنی با در میان بگذارید .
 

                         صفحه اصلی